Wszystkie recenzje zamieszczone na tym blogu są moją własnością. Nie wyrażam zgody na korzystanie z nich bez mojej wiedzy (na mocy Dz.U.1994 nr 24 poz. 83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

czwartek, 5 listopada 2015

Mój pierwszy stosik

W końcu nadszedł czas, abym i ja zaprezentowała książkowy stosik. Mogę to zrobić dzięki temu, że troszeczkę "ograbiłam" domową biblioteczkę mojej kumpeli :)
Wygląda on następująco:


 • Susan Ee "Angelfall. Penryn i kres dni".
 • Libba Bray "Misja survival"
 • M. Johnson, J. Green, L. Myracle "W śnieżną noc"
 • Tahereh Mafi "Sekret Julii"
 • Cecelia Ahern "Sto imion"
 • Lisa Genova "Kochając syna"
 • Heather Gudenkauf "Jeden krok"
 • Alice Hill "Skazani"


Dwie z nich to kontynuacje trylogii, po których mniej więcej wiem czego się spodziewać. Green to dla mnie czysta oczywistość. Natomiast pozostałe książki znalazły się w stosiku dlatego, że zainteresował mnie opis z okładki, ale jakoś zabrakło sposobności i chyba chęci, by sprawdzić co w recenzjach piszczy na ich temat. Być może to i dobrze, bo podejdę do tych tytułów z czystym umysłem i albo mnie zachwycą, albą wręcz przeciwnie. Okaże się. Natomiast ludzka naturą jest ciekawość, więc zapytam Was co sądzicie o tym stosiku? Dobry wybór, czy może niekoniecznie? 


7 komentarzy:

 1. Właśnie zaczęłam czytać Dotyk Julii, książkę wypożyczyłam z biblioteki, ale mam w planach zakupić całą serię do domku ;)
  Świetne książki!

  OdpowiedzUsuń
 2. Powiedziałabym ci coś, gdyby przeczytała te książki :D Znaczy czytałam pierwszą część Julii, ale nieszczególnie mi się podobała :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny stosik! Uwielbiam trylogię "Dotyk Julii" i sama muszę się w nią zaopatrzyć ;)
  Aleja Czytelnika

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam Sekret Julii i Angelfall :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O pierwszej serii zdaniana jeszcze calkowitego nie mam, natomiast Angelfall pokochałam :)

   Usuń
 5. Z Twojego stosiku najbardziej kusząca jest książka Lisy Genovy - czytałam inne pozycje tej autorki i jeszcze ani razu się nie zawiodłam ;)
  Pozdrawiam, Lunatyczka

  OdpowiedzUsuń